Komunikaty (2009)

Wyszukiwarka

Wybierz rok

Kolejne spotkanie z cyklu Świat Bliższy niż sądzisz - Egipt - nie tylko plaża.

Już w sobote 20 kwietnia o godz. 19.00 odbędzie sie kolejne spotkanie z cyklu Świat bliższy niż sądzisz - "Egipt - nie tylko plaża". Swoimi wrażeniami z podróży do Egiptu podzieli sie Łukasz Przybyłek - przewodnik, podróżnik. Wstęp wolny!! Serdecznie zapraszamy!!

Program XIX Dni Złoczewa - 13 i 14 czerwca!! - Zapraszamy!!

UWAGA!!! ze względu na niesprzyjąjacą pogodę KONCERT ZESPOŁU KOWERY - odbędzie się o godz. 19.00 w sali MOK przy ul. Szerokiej!!!

Spotkanie z Kandydatką do Europarlamentu - Jolantą Szymanek Deresz

W poniedziałek 1 czerwca o godz. 15.00 w złoczewskim pałacu odbędzie sie spotkanie z Pania Jolantą Szymanek Deresz, Szefową Kancelarii Prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego, posłem na Sejm i kandydatką do Europarlamentu. Wszystkich Zainteresowanych zapraszamy do udziału w spotkaniu. Jest to pierwszy kandydat w wyborach do Europarlamentu, który...

Festyn Szkolny

Już 31 maja na placu przy Szkole Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Złoczewie odbędzie sie Festyn Szkolny z mnóstwem atrakcji, którego organizatorami są: Rada Pedagogiczna, Rodzice i Uczniowie Szkoły Podstawowej w Złoczewie.

Świetujemy Europejski Dzień Sasiada - pod hasłem: Zaproś Sąsiadkę na herbatke i Sasiada z którym Ci się dobrze gada!!

Europejski Dzień Sąsiada jako pierwsi zaczęli w 2000 roku obchodzić Francuzi. Inne źródła podają, że to niezwykłe święto, przypada na 2 czerwca i od 1999 r. organizowane jest w kilkudziesięciu miastach europejskich, takich jak Bruksela, Berlin, Turyn, Wilno, Ryga, Lizbona, Praga, Genewa i Londyn. Spory o datę są tu jednak nie istotne,...

Zaproszenie na spotkanie autorskie z pisarzem KRZYSZTOFEM PETKIEM

Miejsko - Gminna Biblioteka Publiczna w Złoczewie

Zarządzenie Burmistrza Miasta Złoczewa

Zarządzenie Nr 20/09 Burmistrza Miasta Złoczewa