Komunikaty

Z A P R O S Z E N I E na konsultacje społeczne projektu drogi ekspresowej „S 8”

 

 

 

Z A P R O S Z E N I E

na konsultacje społeczne projektu drogi ekspresowej „S 8”

 

 

Urząd Miejski w Złoczewie wraz z Generalną Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Łodzi oraz Biurem Projektów Mosty Katowice Sp. z o.o. zapraszają mieszkańców Miasta i Gminy Złoczew na konsultacje społeczne projektu p.n.

 

OPRACOWANIE  DOKUMENTACJI  PROJEKTOWEJ BUDOWY DROGI EKSPRESOWEJ    S 8   NA ODCINKU  WĘZEŁ WALICHNOWY – WĘZEŁ Wrocław (A1) STADIUM  STEŚ KP WRAZ Z UZYSKANIEM W IMIENIU INWESTORA :  DECYZJI O ŚRODOWISKOWYCH  UWARUNKOWANIACH  I  DECYZJI  O USTALENIU LOKALIZACJI ORAZ   PB  I  PW.

 

Spotkanie odbędzie się w dniu 21 maja 2009 r. o godz. 1600 , w Sali Widowiskowej  Miejskiego Ośrodka Kultury w Złoczewie  przy ul. Szerokiej 17.

 

Konsultacje mają na celu zapoznanie mieszkańców i podmiotów gospodarczych położonych na terenie \, którego projekt dotyczy z planowaną inwestycją oraz pozyskanie opinii i uwag na temat projektu.

 

Spotkanie odbędzie się z udziałem przedstawicieli: Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, Biura Projektów Mosty Katowice Sp. z o.o. oraz przedstawicieli Urzędu Miejskiego w Złoczewie.

 

W terminie 5 dni przed planowanym terminem spotkania dostępne będą w Urzędzie  Miejskim  w Złoczewie w pok. Nr 11 w godz. Od 800 do 1600 , materiały informacyjne dotyczące rozpatrywanych wariantów przebiegu projektowanej trasy.

Rejestr zmian

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 06 maja 2009 10:34
Dokument wprowadzony do BIP przez: Radosław Radwański
Ilość wyświetleń: 3106
06 maja 2009 10:34 (Radosław Radwański) - Utworzenie dokumentu.