Komunikaty

Festyn Szkolny

Już 31 maja na placu przy Szkole Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Złoczewie odbędzie sie Festyn Szkolny z mnóstwem atrakcji, którego organizatorami są: Rada Pedagogiczna, Rodzice i Uczniowie  Szkoły Podstawowej w Złoczewie.

 

***W programie przewidziano oprócz *wystepów wokalnych, recytatorskich i tanecznych w wykonaniu uczniów i jak równiez nauczycieli,

*kiermasze książkowe, *malowanie twarzy, *pokaz przygotowany przez Ochotniczą Straż Pożarna, *występy zespołu taneczno - wokalnego Sieradzanie, *pokaz stepowania w wykonaniu Pani Teresy Sadłeckiej- Pawlak,* rozgrywki sportowe - dorośli kontra uczniowie. 

 

Ponadto na szczególna uwage zasługuja dwie wyjątkowe wystawy:  "Moje miasto, moja historia" przygotowa przez Pana Jarosława Furmańczyka i Karolinę Frejek   oraz  trójwymiarowa wystawa "Złoczew dziś i wczoraj z przymrużniem oka" - zorganizowana przez Panie: Joannę Widerę Drab i Beatę Paluch.   Do przygotowania wystaw wykorzystano stare zdjęcia Złoczewa pochodzace z prywatnych zbiorów mieszkańców miasta za co autorzy wystaw serdecznie dziękują. 

 

Uczestników festynu będą kusiły jeszcze potrawy z grila, ciasto i chleb własnego wypieku.  

W imieniu Organizatorów serdecznie zachęcamy do udziału w festynie już od 15.00

 

 

Rejestr zmian

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 29 maja 2009 19:48
Dokument wprowadzony do BIP przez: Katarzyna Marta Sufleta
Ilość wyświetleń: 2640
31 maja 2009 17:11 (Katarzyna Marta Sufleta) - Zmiana treści dokumnetu.
29 maja 2009 20:25 (Katarzyna Marta Sufleta) - Zmiana treści dokumnetu.
29 maja 2009 20:22 (Katarzyna Marta Sufleta) - Zmiana treści dokumnetu.