Przetargi

ODPOWIEDŹ NA PYTANIA : dotyczy postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na: ”Dostawę nowego ciężkiego samochodu ratowniczo – gaśniczego z napędem uterenowionym 4x4 dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Złoczewie”.

Złoczew, 2014.08.11

Znak sprawy: Zp.OSP.1.2014

 

 

                                                                 Wszyscy uczestnicy postępowania

 

Dotyczy: postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na: ”Dostawę nowego ciężkiego samochodu ratowniczo – gaśniczego z napędem uterenowionym 4x4 dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Złoczewie”.

                   Zgodnie z art. 38 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2013 r. poz. 907 z późn. zm.),poniżej podaję odpowiedź na następujące pytania:

Pytanie 1

Czy Zamawiający wyrazi zgodę na dostarczenie pojazdu, którego zabudowa wykonana jest z profili aluminiowych oraz ze stali nierdzewnej?

Pytanie 2

Czy Zamawiający wyrazi zgodę na dostarczenie pojazdu ze zbiornikami na środki gaśnicze wykonanymi ze stali nierdzewnej?

Pytanie 3

Czy Zamawiający wyrazi zgodę na dostarczenie pojazdu ze zbiornikiem osadzonym w module centralnym, który wraz z tym modułem tworzy integralną całość?

Pytanie 4

Czy Zamawiający wyrazi zgodę na dostarczenie pojazdu bez dodatkowego układu ogrzewania autopompy z instalacji układu chłodzenia pojazdu?

Pytanie 5

Czy Zamawiający wyrazi zgodę na wydłużenie terminu realizacji do 30.10.2014r.

Pytanie 6

Czy Zamawiający wyrazi zgodę na dostarczenie pojazdu z autopompą, której wysokie ciśnienie włączane jest za pomocą dodatkowej dźwigni?

 

Ad.1.  Zamawiający nie wyraża zgody na dostarczenie pojazdu, którego zabudowa wykonana jest z profilu aluminiowego oraz ze stali nierdzewnej.

 

Ad.2.  Zamawiający nie wyraża zgody na dostarczenie pojazdu ze zbiornikami na środki gaśnicze wykonanymi ze stali nierdzewnej.

 

Ad.3.  Zamawiający nie wyraża zgody na dostarczenie pojazdu ze zbiornikiem osadzonym w module centralnym, który wraz z tym modułem tworzy integralną całość.

 

Ad.4.  Zamawiający nie wyraża zgody na dostarczenie pojazdu bez dodatkowego układu ogrzewania autopompy z instalacji układu chłodzenia pojazdu.

 

Ad.5.  Zamawiający nie wyraża zgodny na wydłużenie terminu dostarczenia pojazdu.

 

Ad.6.  Zamawiający wyraża zgodę na dostarczenie pojazdu z autopompą, której wysokie ciśnienie włączane jest za pomocą dodatkowej dźwigni.

 

            Ponadto pragnę wyjaśnić, iż szczegółowe opisanie przedmiotu zamówienia z określeniem konkretnych, wymaganych przez Zamawiającego cech użytkowych jest jego obowiązkiem wymaganym ustawą Pzp.

 

 

                                                                           Prezes Zarządu OSP

                                                                            Edward  Szewczyk

Rejestr zmian

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 11 sierpnia 2014 11:10
Dokument wprowadzony do BIP przez: Katarzyna Marta Sufleta
Ilość wyświetleń: 894
11 sierpnia 2014 11:10 (Katarzyna Marta Sufleta) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)