Komunikaty

Zapraszamy na dzień tańca i teatru - 26 kwietnia godz. 15.00


Burmistrz Miasta Złoczewa oraz Miejski Ośrodek Kultury w Złoczewie organizują połączony Dzień Tańca i Teatru. Impreza ma charakter otwarty i jest organizowana po raz pierwszy.

Serdecznie zapraszamy zarówno dorosłych jak i młodzież, którym szczególnie polecamy spektakle w wykonaniu młodzieżowych grup teatralnych z Młodzieżowego Domu Kultury w Wieluniu oraz Publicznego Gimnazjum w Złoczewie. Młodzież w Wieluńskiego MDKu pracująca pod opieka Pana Jarosława Strzały przygotowała spektakl pt. „Wieprzyca" natomiast gimnazjaliści ze Złoczewa, pod kierunkiem Pani Marty Baś zaprezentują spektakl „Antidotum". Zespół teatralny im. Księdza Romana Nierychlewskiego z Brąszewic zaprezentuje pantomimę „Golas amerykański". Jak mówi kierownik grupy teatralnej - „można boki zrywać ze śmiechu".

 Dla najmłodszych natomiast przewidziano bajkę „Latający kufer" w wykonaniu aktorów Studia Małych Form Teatralnych, Scenografii i Reżyserii „ART-RE" z Krakowa. Właśnie to przedstawienie rozpocznie imprezę. 
 
W przerwach między spektaklami zaprezentują się soliści oraz grupy taneczne działające przy Miejskim Ośrodku Kultury w Złoczewie pod kierunkiem Pana Łukasza Przybyłka, który również zatańczy dla nas solo - układ taneczny, z którym wystąpił w eliminacjach do popularnego programu „You can dance" ale także grupa taneczno - akrobatyczna z Gimnazjum w Złoczewie przygotowana przez Panią Anetę Pabiniak. Wśród solistów zaprezentuje się także znana Złoczewianka Pani Teresa Sadłecka - Pawlak w stepowanym układzie tanecznym. 

Repertuar taneczno - teatralny w czterech choreografiach zaprezentuje również grupa działająca w Miejskim Ośrodku Kultury w Sieradzu, przygotowywana przez Panią Edytę Kuldę

Na zakończenie teatr magii zaprezentuje Łukasz Podymski z Pleszewa, „skromny, zdolny młody człowiek o wrażliwej osobowości", jak piszą o Nim na stronach Krajowego Klubu Iluzjonistów, do którego należy.

Wszystkich serdecznie zapraszamy - 26 kwietnia (niedziela) od godz. 15.00!!
Sala MOK przy ul. Szerokiej 17.

Załączniki

Rejestr zmian

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 20 kwietnia 2009 12:07
Dokument wprowadzony do BIP przez: Katarzyna Marta Sufleta
Ilość wyświetleń: 2896
20 kwietnia 2009 12:41 (Katarzyna Marta Sufleta) - Dodanie zdjęcia.
20 kwietnia 2009 12:10 (Katarzyna Marta Sufleta) - Dodanie załącznika.
20 kwietnia 2009 12:07 (Katarzyna Marta Sufleta) - Utworzenie dokumentu.