Wybory Samorządowe

Wyszukiwarka

Wybierz rok

Komunikat Miejskiej Komisji Wyborczej w Złoczewie

Miejska Komisja Wyborcza w Złoczewie informuje, że w dniu 22 października br. o godz. 12:00 w Sali Sesyjnej Urzędu Miejskiego w Złoczewie odbędzie się losowanie składów obwodowych komisji wyborczych .  

OBWIESZCZENIE Burmistrza Miasta Złoczew granice obwodu głosowania

OBWIESZCZENIE Burmistrza Miasta Złoczew z dnia 17 października 2014 r.

JAK ZOSTAĆ CZŁONKIEM OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ - INFORMACJE

Państwowa Komisja Wyborcza informuje, iż nie prowadzi rekrutacji, ani nie jest organem właściwym do powoływania obwodowych komisji wyborczych. W celu zgłoszenia chęci udziału w pracach obwodowej komisji wyborczej, należy zwrócić się bezpośrednio do pełnomocników komitetów wyborczych uczestniczących w wyborach.

Informacja o uprawnieniach wyborców niepełnosprawnych w wyborach do organów samorządu terytorialnego

Informacja o uprawnieniach wyborców niepełnosprawnych w wyborach do organów samorządu ter http://pkw.gov.pl/wyjasnienia-informacje-i-pisma-okolne-samorzad-2014/informacja-o-uprawnieniach-wyborcow-niepelnosprawnych-w-wyborach-do-organow-samorzadu-terytorialnego.html

Informacja o upływie terminów związanych z uprawnieniami wyborców niepełnosprawnych w wyborach do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw oraz wójtów, burmistrzów i prezydentów miast, które zostaną zarządzone na dzień 16 listopada 2014 r.

Informacja o upływie terminów związanych z uprawnieniami wyborców niepełnosprawnych w wyborach do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw oraz wójtów, burmistrzów i prezydentów miast, które zostaną zarządzone na dzień 16 listopada 2014 r. Termin zgłoszenia zamiaru głosowa...