Aktualności

Wystawa i kiermasz bożonarodzeniowy w złoczewskiej podstawówce.

Autorki wystawy

W oczekiwaniu na Święta Bożego Narodzenia w Szkole Podstawowej w Złoczewie w dniach 14 – 15 grudnia zorganizowana została wystawa ozdób bożonarodzeniowych połączona z kiermaszem. Ta nietypowa i bogata wystawa została przygotowana przez nauczycielki Joannę Widerę – Drab, Beatę Paluch i Lidię Gajdę. Wystawa  powstawała przez miesiąc, tyle trwało przygotowanie scenerii i zgromadzenie  materiałów.

Szyszki, siano, mech, żarnowiec, orzechy, bibuła, butelki, wstążki, laski cynamonowe, suszona pomarańcza, cytryny, jabłuszka, bombki, wstążka, sizal, rafia to materiały, z których powstały choinki, wianuszki, kule i kwiaty wykonane przez Joannę Widerę – Drab. Można było również kupić złocone i posrebrzane świece w kształcie aniołków, szyszek i  choinek.

Wystawie towarzyszył świąteczny nastrój, w tle słychać było kolędy. Po dwóch dniach wystawa zamieniła się w kiermasz, na którym można było kupować stroiki na świąteczny stół i świece. W sprawnym przebiegu kiermaszu pomagali uczniowie.

Wystawa cieszyła się dużym zainteresowaniem ze strony uczniów, pracowników szkoły i rodziców.

 Organizatorki dziękują wszystkim za pomoc w realizacji wystawy i życzą Wszystkim zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia.

 red. B. Paluch

Zdjęcia

Rejestr zmian

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 17 grudnia 2009 11:59
Dokument wprowadzony do BIP przez: Katarzyna Marta Sufleta
Ilość wyświetleń: 2809
17 grudnia 2009 12:51 (Katarzyna Marta Sufleta) - Dodanie zdjęcia.
17 grudnia 2009 12:51 (Katarzyna Marta Sufleta) - Dodanie zdjęcia.
17 grudnia 2009 12:51 (Katarzyna Marta Sufleta) - Dodanie zdjęcia.