Andrzej Aleksandrowicz

Funkcje

Rada 2010 - 2014

Przewodniczący Rady Miejskiej w Złoczewie

Rada 2018 - 2023

Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Złoczewie (2018 - 2023)

Komisja Społeczno-oświatowa

Z-ca przewodniczącej (2018 - 2023)

Oświadczenia majątkowe:

Rejestr zmian

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 02 grudnia 2010 09:17
Dokument wprowadzony do BIP przez: Radosław Radwański
Ilość wyświetleń: 1017
10 lipca 2019 09:53 Radosław Radwański - Dodanie oświadczenia majątkowego: Oświadczenie majątkowe za 2018.
03 kwietnia 2019 14:58 Radosław Radwański - Dodanie oświadczenia majątkowego: Oświadczenie majątkowe, początęk kadencji.
06 lutego 2018 14:05 Katarzyna Marta Sufleta - Aktualizacja danych osoby.