Komisji Samorządu i Ładu Publicznego Kadencja 2010 - 2014

Skład

Przewodniczący

Zastępca Przewodniczącego

Członek Komisji

Członek Komisji

Członek Komisji

Członek Komisji

Rejestr zmian

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 02 grudnia 2010 09:14
Dokument wprowadzony do BIP przez: Radosław Radwański
Ilość wyświetleń: 25876
09 kwietnia 2014 13:13 (Radosław Radwański) - Aktualizacja informacji.
03 grudnia 2012 13:59 (Radosław Radwański) - Dodanie nowej informacji.
13 grudnia 2010 09:47 (Radosław Radwański) - Dodanie członka komisji: Członek Komisji.