Komunikaty

Rozwój Elektromobilności w Gminie Złoczew

Nasza Gmina przystąpiła do stworzenia Strategii Rozwoju Elektromobilności. Celem jest uzyskanie dofinansowania na projekty realizowane w naszej Gminie w zakresie mobilności, wykorzystania odnawialnych źródeł energii, zapewnienia bezpieczeństwa wszystkim użytkownikom ruchu. Strategia jest w całości finansowana ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Ze względu na niecodzienną sytuację na świecie (zagrożenie epidemiologiczne) musimy wykorzystać Internet aby ustalić z Państwem projekty, które powinny znaleźć się w Strategii. Chcielibyśmy abyście Państwo współtworzyli ten dokument i podpowiedzieli nam co zrobić w poszczególnych miejscowościach Gminy.

Mimo trudnej sytuacji nasza Gmina musi działać i dbać o to aby Wszystkim nam żyło się lepiej. Dlatego właśnie teraz prosimy o szczególne wsparcie. Poniżej znajduje się prosta ankieta do wypełnienia. Liczymy na Państwa pomysły i zaangażowanie.

Rozwój elektromobilności to temat z którym nasza Gmina musi się zmierzyć w kolejnych latach. Jednak pamiętać należy, że to nie tylko ładowarki, elektryczne samochody. To również bezpieczne drogi, chodniki, oświetlenie uliczne, odnawialne źródła energii.

Prosimy o Państwa pomoc !!! Ankietę można wypełniać  do 3 czerwca b.r. pod poniższym linkiem

https://forms.gle/KrWHanx7LxfCMh4v5

Rejestr zmian

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 19 maja 2020 14:42
Dokument wprowadzony do BIP przez: Radosław Radwański
Ilość wyświetleń: 80
19 maja 2020 14:45 (Radosław Radwański) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument opublikowany)
19 maja 2020 14:43 (Radosław Radwański) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument opublikowany)
19 maja 2020 14:42 (Radosław Radwański) - Dodanie zdjęcia [gmina_z_przyszloscia.jpg] do dokumentu. (Dokument opublikowany)