Rada 2010 - 2014 Kadencja 2010 - 2014

Wybierz kadencję

Dyżury radnych Rady Miejskiej w Złoczewie

Radni pełnią dyżury
w Urzędzie Miejskim w Złoczewie pokój nr 114
w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca w godzinach
1000 - 1200

Przewodniczący Rady Miejskiej
Andrzej Aleksandrowicz
pełni dyżur w każdy poniedziałek w godzinach 1000 - 1200

Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej
Andrzej Konieczny
pełni dyżur w każdy poniedziałek w godzinach 1000 - 1200

05 maja 2014 r.
1. Wzgarda Zbigniew
2. Sosin Halina

09 czerwca 2014 r.
1. Kowalewski Celestyn
2. Woźniak Krzysztof

07 lipca 2014 r.
1. Piesyk Wojciech
2. Kamiński Józef

04 sierpnia 2014 r.
1. Janczak Stanisław
2. Tomaszewska Elżbieta

08 września 2014 r.
1. Tomczyńska Dorota
2. Dobras Leszek

06 października 2014 r.
1. Bilski Mirosław
2. Mrowiński Antoni

Skład

Przewodniczący Rady Miejskiej w Złoczewie

Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej w Złoczewie

Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Złoczewie

Radna

Komisje

Rejestr zmian

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 02 grudnia 2010 09:14
Dokument wprowadzony do BIP przez: Radosław Radwański
Ilość wyświetleń: 20358
09 kwietnia 2014 13:13 Radosław Radwański - Aktualizacja informacji.
03 grudnia 2012 13:59 Radosław Radwański - Dodanie nowej informacji.
13 grudnia 2010 09:47 Radosław Radwański - Dodanie członka komisji: Członek Komisji.